-38%
Електронски звучници Пренослив за мобилен телефон
$16.00 $10.00
| пакување Детали: | Потрошувачите електронски Пренослив звучник за мобилен телефон: Детали за бела кутија за пакување: Белата кутија големина: 63*60*80mm картон големина: 340*265*275mm КОЛИЧИНА / ЦТН: 60ЕЕЗ N.W / G.W: 8.5kg / 9kg |
|---|---|
| испорака Детална: | испраќаат во 5 дена по исплата |
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
| сертификација | ЕК, Рос, FCC, BQB |
| Време на испорака | 15-30 денови |
| пакување Детали | Бела кутија или прилагодена кутија |
| Способност за снабдување | 10000 Парче/Парчиња / Ден |
| димензии | 27.5*27.5*14mm |
| тип | активни |
| Специјален прилог | преносни, мини |
| Тежина на производот | 150g |
| употреба | Преносливо аудио плеер, мобилен телефон, караоке плеер, Компјутер, фаза |
| Потрошувачите електронски Пренослив звучник за мобилен телефон | Потрошувачите електронски Пренослив звучник за мобилен телефон |
| Гаранција за квалитет | 1 година |
| Сооднос S/N | ≥80dB |
| материјал | ABS |
| NFC | For option |
| Влезен напон | DC5V |
| линија во | поддршка |
Бидете првиот преглед го "Електронски звучници Пренослив за мобилен телефон”
мора да биде најавен да објавувате преглед.






Осврти
Нема рецензии уште.