-43%
Bluetooth Waterproof Wireless Speaker Suction Shower speaker
$14.00 $8.00
| пакување Детали: | Equisite workmanship gift speaker 2016 new IP7 Waterproof bluetooth speaker shower packing detail:Color Box size: 65*65*100mm Големина на картон:325*325*380mm 100pcs per Carton Г.В.: 15g |
|---|---|
| испорака Детална: | испраќаат во 15 дена по исплата |
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
карактеристики:
1.Floating playing music !
2.Функција без раце
3.Batery indicator,to be kept informed
4.Multicolor light
5.Equisite workmanship
6.IP7Waterproof
Технички податоци:
| Bluetooth профил: | V2.1 + EDR |
| Bluetooth протокол: | A2DP,AVRCP,OPP,СПП |
| RF растојание: | 10М |
| фреквенција: | 280HZ-20KHZ |
| SNR: | ≥84dB |
| капацитет на батерија: | 700mAh |
| Номинална моќност: | 3W |
| Спецификација на звучникот: | 4 О 3 w Ф 45 mm |
| материјал: | ABS |
Бидете првиот преглед го "Bluetooth Waterproof Wireless Speaker Suction Shower speaker”
мора да биде најавен да објавувате преглед.






Осврти
Нема рецензии уште.