-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| пакување Детали: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,упатство за употреба 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| испорака Детална: | испраќаат во 5 дена по исплата |
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
| Време на испорака | 15денови |
| пакување Детали | Бела кутија или прилагодена кутија |
| Способност за снабдување | 10000 Парче/Парчиња / Ден |
| Услови за плаќање: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| димензии | 27.5*27.5*14mm |
| Тежина | 150g/звучник, 165г/пакување |
| Големина на рог | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| боја | Зелена,Бело,Сина,црна,Црвено,прилагодено |
| употреба | Преносливо аудио плеер, мобилен телефон,Караоке плеер Компјутер, фаза, |
| Дисторзија | 5.00% |
| Гаранција за квалитет | 12 Месеци |
| фреквенција | 200Hz——20KHz |
| материјал | ABS |
| Излез | 3.7V~4,2V+0,05V |
| Влезен напон | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| Канал | 3(2.1) |
| Вклучен пакет | 1звучник, 1 USB кабел,1Аудио кабел, |
| Низок MOQ | Поддршка |
| Сигнал-на-шум | ≥80dB |
Бидете првиот преглед го "bluetooth speaker with USB port”
мора да биде најавен да објавувате преглед.






Осврти
Нема рецензии уште.