-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| пакување Детали: | New cylinder high quality bluetooth speaker : Бела кутија, black box, кутија во боја, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| испорака Детална: | испраќаат во 5 дена по исплата |
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
| сертификација | ЕК, Рос, FCC, BQB |
| Време на испорака | 7-15денови |
| Способност за снабдување | 10000 Парче/Парчиња / Ден |
| димензии | OD70*240mm |
| тип | активни |
| Специјален прилог | colorized led light , |
| Тежина на производот | 230g |
| употреба | Преносливо аудио плеер, мобилен телефон, караоке плеер, Компјутер, фаза |
| Пренослив мини звучник | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Гаранција за квалитет | 1 година |
| Сооднос S/N | ≥85dB |
| материјал | Aluminium + ABS |
| Фреквентен одговор | 150Hz-18KHz |
| Влезен напон | DC5V |
Бидете првиот преглед го "bluetooth speaker with colorized led light”
мора да биде најавен да објавувате преглед.






Осврти
Нема рецензии уште.