-35%
10Блутут звучник со подобрен бас
$19.99 $12.99
карактеристики:
1).With 2 speaker and one passive speaker
2).материјал:Crystal UV touch top+Rubber oil sides+Damping cusjion bottom
3):NFC function(изборен)
4).Built -in 1200mha Rechargeable lithium battery,Up to 7hours playing time
5)Hands free speakerphone/built in microphone
6)Voice instruction
7)Поддршка :Aux line-in
8)TF card optional
9)IPX5 waterproof level
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
| Bluetooth протокол | version 3.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10м |
| Единица за звучници | 40mm * 1 |
| Излезна моќност | 3W |
| Импеданса | 4О |
| фреквенција | 1200Hz to 20kHz |
| Сооднос сигнал/шум | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Батерија | 1200mAh Литиум кој се полни повторно |
| димензии | 172*61*59mm |
| Тежина | 580/680g |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 16 часа |
Бидете првиот преглед го "10Блутут звучник со подобрен бас”
мора да биде најавен да објавувате преглед.






Осврти
Нема рецензии уште.