-36%
parewai kawe bluetooth mini hipi korero V3.0
$19.50 $12.50
| Taipitopito Packaging: | parewai kawe bluetooth mini hipi korero V3.0 30pcs / ctn,tikanga:49.5×31.5x24cm,Ko G.w:10.1kgs |
|---|
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Āhuahira: | paku ,kawe |
| IPX4 parewai | |
| USB rechargeable | |
| Ahokore | |
| Putanga Nihokikorangi: | V3+EDR |
| Tawhiti whiwhi Nihokikorangi: | >10m |
| Te whakapau kaha: | 2.5W |
| Te whakautu auau: | 50HZ-20KHZ |
| Te Maumau: | >60dB |
| Kororirori: | <0.5% |
| Te tahua mana: | 5V/1000mHA pūhiko hanga-i roto |
| Wa tohutohutia: | 4-5haora |
| Te wa whakatangi waiata: | 6-8haora |
| Rahi wae: | 8.9X8.8X8CM |
| Apatoko: | audio+usb+ā-ringa |
| Packaging: | 30pcs/ctn Tikanga:49.5×31.5x24cm G.w:10.1kgs |
Kia te tuatahi ki te arotake "parewai kawe bluetooth mini hipi korero V3.0”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.