-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| Taipitopito Packaging: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 Nga wahi / Carton Te rahi o te pouaka ma: 65*52*80mm Rahi kaata: 420*220*280mm Te taumaha kerekere: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Wā Tukunga | 15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Tae | māwhero, ma, pango, puru, matomato, karaka |
| ahu | Dia 50*48*50mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku,wired |
| Taumaha hua | 85g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| ōwehenga S/N | ≥70dB |
| Material | Hikaona |
| Te whakautu auau | 150Hz-18KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Raina ki roto | support |
Kia te tuatahi ki te arotake "waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.








Reviews
Kahore ano he arotake.