-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Ngā āhuatanga:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Hand free speaker phone with Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. Tiwhikete:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Whare Tapere, Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga, wharepaku,puna kaukau,takutai moana,waho-hākinakina
7.Raina Aux x 1
8.Raina hiko USB x 1
9.A-ringa x 1
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
Specification:
| Kawa Nihokikorangi | version 4.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Waenga Kaikōrero | 40mm * 1 |
| Te Mana Putanga | 5W |
| Te aukati | 4Aue |
| Auautanga | 100Hz to 20kHz |
| Te ōwehenga tohu/haruru | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Pūhiko | 40000mAh Lithium Ka taea te utu |
| ahu | 165*80*25mm |
| Taumaha | 450/600g |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 20-40 haora |
Kia te tuatahi ki te arotake "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.