-20%
selfie light ring
$10.00 $8.00
| Taipitopito Packaging: | Packing:pouaka koha |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 3 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| ingoa hua | Selfie flash light |
| Material | kirihou |
| Taumaha | 70g |
| Tae | White ,māwhero, pango |
| rahi | 84*84*28mm |
| Packing | 200pcs / ctn |
| Diameter | 8.5cm |
| Pūhiko | AAA battery |
| Maama | 36 rama arahina |
| OEM | Nau mai |
| Applicable models | Mobile phones,tablet |
| wā mahi | 2-4 haora( depends on brightness level) |
| pūtāhui | 6 months |
Kia te tuatahi ki te arotake "selfie light ring”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.








Reviews
Kahore ano he arotake.