-40%
Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker
$10.00 $6.00
| Taipitopito Packaging: | 1*Pouaka taonga 1*USB taura 1*User manual |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 10 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Nga korero taapiri
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| * Ingoa Hua | OEM Bluetooth speaker |
| * Putanga Nihokikorangi | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Awhe Mahi | 10 mita |
| * Whakatangitangi Waiata Nihokikorangi | Ae |
| * Mahi Waea Waea Ringa | Ae |
| * TF card music play | Ae |
| * FM | Ae |
| * AUX music play | Ae |
| * Pūhiko | 300mAh Lethium-ion battery |
| * Te wa takaro | 3 haora |
| * Kōtaha | Tautoko A2DP V1.2, AVRCP V1.4 pūkete; |
| * S/N | ≥80db |
| * Te whakautu auau | 150-18KHZ |
| * Tukuoro | 4Aue 3W,40mmm ia |
| * Material | ABS |
| * Tae | Black+blue, gray, karaka, whero |
| * Taumaha | 160g |
| * Ahu: | 119.5*54.5*39mm |
| * Apiti | USB charging cable , ā-ringa |
| * etahi atu | Easy operation with Voice prompts |
Nga korero taapiri
| Taumaha | 0.16 kg |
|---|
Kia te tuatahi ki te arotake "Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.








Reviews
Kahore ano he arotake.