-33%
portable bluetooth speaker
$18.00 $12.00
- Taipitopito Packaging:
- Pouaka ma, pouaka tae, gify box, blister packing etc. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- Taipitopito Tukunga:
- About 15 working days after sample confirmation
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Tae | māwhero, ma, pango, puru, matomato, karaka |
| ahu | 102*54*48mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku |
| Taumaha hua | 190g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| bluetooth speaker | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥70dB |
| Material | ABS Alloy |
| Te whakautu auau | 90Hz-20KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Line in | support |
Kia te tuatahi ki te arotake "portable bluetooth speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.








Reviews
Kahore ano he arotake.