-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W output, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Hand free speaker phone with Mic
5. NFC and TF optional
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
Taipitopito Tere
| Ingoa Waitohu: | Model Number: |
Metal Box
|
momo: |
Hohe
|
|
| Whakamahia: |
rorohiko, Whare Tapere, Kaitangi Karaoke, Waea Pukoro, Pūorooro Kawe, Tauranga, Outdoor/Sports
|
Nga hongere: |
3 (2.1)
|
Āhuahira Motuhake: |
Mini, Kawe, Ahokore
|
| Place of Origin: | Te ōwehenga tohu/haruru: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| Te wa takaro: |
about 12 haora
|
Putanga Nihokikorangi: |
V4.0 + CSR
|
Te Mana Putanga: |
5W
|
| kaha pūhiko: |
2200MAH
|
Whānuitanga whānuitanga: |
100Hz to 20KHz
|
Tae: |
Kerei, koura, Black, Silver
|
| Tiwhikete: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| Putanga Nihokikorangi | 4.0 |
| Auautanga | 100Hz to 20KHz |
| Te Mana Putanga | 5W RMS |
| Pūhiko | 2200mah |
| Te wa takaro | about 12 haora |
| Rahi wae | 95*95*22mm |
| NW/GW | 350/450g |
Kia te tuatahi ki te arotake "metal box sound speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.




Reviews
Kahore ano he arotake.