-31%
kaikorero Bluetooth waka
$12.90 $8.90
| Taipitopito Packaging: | kaikorero Bluetooth waka 50pcs / ctn Te rahi o te pouaka ma:7*7*6cm Rahi CTN:46*32*18cm Ko G.W:11KG kaikorero pūkoro |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Wā Tukunga | 15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Nga tikanga utu: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| ahu | Dia60*H50mm |
| Taumaha | 110g/kaikōrero, 135g/pōkai |
| Rahi Haona | 25mm |
| Tae | Green,White,Blue,Black,Whero,whakaritea |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro,Kaiorooro Rorohiko, Tauranga, |
| Kororirori | 5.00% |
| Pūtāhui kounga | 12 Marama |
| Auautanga | 280HZ– 16KHZ |
| Material | ABS |
| huaputa | 3.7V~4.2V+0.05V |
| Ngaohiko Whakauru | he DC5V te whakaurunga kaikōrero Nihokikorangi motokā |
| Hongere | 3(2.1) |
| Kei roto te kete | 1Kaikōrero, 1 Tauira USB,1Waea Ororongo, |
| MOQ iti | Tautoko |
| Waitohu-ki-haruru | ≥95dB |
Kia te tuatahi ki te arotake "kaikorero Bluetooth waka”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.




Reviews
Kahore ano he arotake.