-43%
Bluetooth Waterproof Wireless Speaker Suction Shower speaker
$14.00 $8.00
| Taipitopito Packaging: | Equisite workmanship gift speaker 2016 new IP7 Waterproof bluetooth speaker shower packing detail:Color Box size: 65*65*100mm Carton Size:325*325*380mm 100pcs per Carton Ko G.W.: 15g |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 15 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
Ngā āhuatanga:
1.Floating playing music !
2.Mahi-a-ringa
3.Batery indicator,to be kept informed
4.Multicolor light
5.Equisite workmanship
6.IP7Waterproof
Raraunga Hangarau:
| kōtaha Nihokikorangi: | V2.1+EDR |
| Kawa Nihokikorangi: | A2DP,AVRCP,OPP,SPP |
| tawhiti RF: | 10M |
| Auautanga: | 280HZ-20KHZ |
| SNR: | ≥84dB |
| kaha pūhiko: | 700mah |
| Te mana whakatau: | 3W |
| Whakatakotoranga korero: | 4 Aue 3 w F 45 mm |
| Material: | ABS |
Kia te tuatahi ki te arotake "Bluetooth Waterproof Wireless Speaker Suction Shower speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.