-37%
Bluetooth Speaker with Digital Screen
$24.50 $15.50
| Taipitopito Packaging: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5mm audio cable, pukapuka kaiwhakamahi Specifical Design Subwoofer Speaker, Fashion Portable Subwoofer Bluetooth Speaker with Digital Screen |
|---|
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Subwoofer Speaker Specification | |
| * Putanga Nihokikorangi | Nihokikorangi 3.0 |
| * Tiwhikete | Conwise |
| * Working Range | 10 meter |
| * Bluetooth Music Play | YES |
| * Line-in Music Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * Pūhiko | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * Te wa takaro | 8-10 haora |
| * Profiles | Support A2DP V1.2, AVRCP V1.4 profiles; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Te whakautu auau | 150-18KHZ |
| * Tukuoro | 4Aue, 5W*1 |
| * Material | wooden frame+leather |
| * Tae | koura |
| * Taumaha | 520g |
| * Ahu: | 110*140*70mm |
| * Accessory | DC charging line, audio in line, manual |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
Kia te tuatahi ki te arotake "Bluetooth Speaker with Digital Screen”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.




Reviews
Kahore ano he arotake.