-47%
395nm UV rama rama 12 LED Mini marama
$6.80 $3.60
Ngā āhuatanga:
1.Powerful Reflective 12 LED Array
2.Ko te poto ake te roangaru,He ngawari ake te kimi mimi me te whakamatautau i nga hua anti-rūpahu.
3.Ko te Maama Tirohanga Iti Ka Whakapai ake i te Tirohanga Tae
4.Whakamahia 3 Pūhiko AAA auau(Kaore i whakauruhia)
5.Ultra-Kawe(30x97mm,68g)
6.Te Ora roa LED(100000 Hrs)
7.Wā Rere Roa(5 Hrs)
8.He uaua & Wai Atete Waho Casing
- Whakaahuatanga
- Nga korero taapiri
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Whakamahi | Ohotata |
| Material | konumohe |
| Tae | Black,Kerei,Whero,Blue,Waiporoporo |
| rahi | 98*30mm |
| Taumaha | 68g |
| puna LED | 12 uv led light |
| Pūhiko | 3*AAA pākahiko maroke(e kore e whakaurua) |
| Te haora mahi | >12h |
| Te wa ora | 100,000h |
| Whakawhiti | Whakaweto/whakaweto te Whakawhiti potae-hiku |
| Tiwhikete | EC&ROHS |
| pūtāhui | 1 tau |
| Tā Moko | Moko Laser |
| Whakapaipai OEM | Pouaka ma, pupuhi,pouaka koha,etc. |
Nga korero taapiri
| Taumaha | 0.068 kg |
|---|
Kia te tuatahi ki te arotake "395nm UV rama rama 12 LED Mini marama”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.








Reviews
Kahore ano he arotake.