-35%
10W bass whakarei ake te kaikorero bluetooth
$19.99 $12.99
Ngā āhuatanga:
1).With 2 speaker and one passive speaker
2).Material:Crystal UV touch top+Rubber oil sides+Damping cusjion bottom
3):NFC function(optional)
4).Built -in 1200mha Rechargeable lithium battery,Up to 7hours playing time
5)Hands free speakerphone/built in microphone
6)Voice instruction
7)Tautoko :Aux line-in
8)TF card optional
9)IPX5 waterproof level
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Kawa Nihokikorangi | version 3.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Waenga Kaikōrero | 40mm * 1 |
| Te Mana Putanga | 3W |
| Te aukati | 4Aue |
| Auautanga | 1200Hz to 20kHz |
| Te ōwehenga tohu/haruru | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Pūhiko | 1200mAh Lithium Ka taea te utu |
| ahu | 172*61*59mm |
| Taumaha | 580/680g |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 16 haora |
Kia te tuatahi ki te arotake "10W bass whakarei ake te kaikorero bluetooth”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.