-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 ຕ່ອນ / Carton ຂະຫນາດກ່ອງສີຂາວ: 65*52*80mm ຂະໜາດກ່ອງ: 420*220*280mm ນ້ຳໜັກລວມ: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 5 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 15ວັນ |
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວຫຼືກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ສີ | ສີບົວ, ສີຂາວ, ສີດໍາ, ສີນ້ໍາເງິນ, ສີຂຽວ, ສີສົ້ມ |
| ຂະໜາດ | Dia 50*48*50mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ, ມິນິ,wired |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | 85g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 1 ປີ |
| ອັດຕາສ່ວນ S/N | ≥70dB |
| ອຸປະກອນການ | ຊິລິໂຄນ |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150Hz-18KHz |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | DC5V |
| ແຖວໃນ | ສະຫນັບສະຫນູນ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.