-45%
usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
ຄຸນລັກສະນະ:
1. With suction cup can adsorb wall
2. ໂທລະສັບລຳໂພງຟຣີດ້ວຍໄມ
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. ການຢັ້ງຢືນ:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:ໂຮມເທຍເຕີ, ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ, ຫ້ອງນ້ຳ,ສະລອຍນ້ໍາ,ຫາດຊາຍທະເລ,ກິລາກາງແຈ້ງ
7.Aux line x 1
8.USB power line x 1
9.Manual x 1
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ:
| ພິທີການ Bluetooth | version 4.1+EDR |
| ຊ່ວງ Bluetooth | 10ມ |
| ໜ່ວຍລຳໂພງ | 40mm * 1 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 5ວ |
| impedance | 4ໂອ້ |
| ຄວາມຖີ່ | 100Hz ຫາ 20kHz |
| ອັດຕາສ່ວນສັນຍານ/ສຽງ | >75dB |
| THD | <0.5% |
| ຫມໍ້ໄຟ | 40000mAh Lithium ສາມາດສາກໄດ້ໃໝ່ |
| ຂະໜາດ | 165*80*25mm |
| ນ້ໍາຫນັກ | 450/600g |
| ສີ | ສີຟ້າ / ສີຂຽວ / ສີບົວ / ສີດໍາ / ສີຂາວ |
| ໄລຍະເວລາເຮັດວຽກ | 20-40 ຊົ່ວໂມງ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "usb charging 4000 mah power bank bluetooth speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.