-38%
TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker
$21.00 $13.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5ສາຍສັນຍານສຽງ mm, user manual High Quality Wireless Bluetooth Speaker, TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker |
|---|
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| Wireless Bluetooth Speaker Specification | |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Chipset | Conwise |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * Line-in Music Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * ຫມໍ້ໄຟ | Built in 800mAh rechargeable battery |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 4-5 ຊົ່ວໂມງ |
| * ໂປຣໄຟລ໌ | ຮອງຮັບ A2DP V1.2, ໂປຣໄຟລ໌ AVRCP V1.4; |
| * S / N | ≥ 80dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 3W*2, 40mmm ລາວ |
| * ອຸປະກອນການ | ABS+Metal |
| * ສີ | ເງິນ, ສີແດງ, Gold |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 246g |
| * ມິຕິ: | 175*24*66mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | DC charging line, audio in line, ຄູ່ມື |
| * ອື່ນໆ | ໃຊ້ງານງ່າຍດ້ວຍການເຕືອນດ້ວຍສຽງ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "TF Card Portable Wireless Bluetooth Speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.




ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.