-39%
special mini acrylic speaker bluetooth
$16.00 $9.80
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | White box or customized box for special mini acrylic speaker bluetooth |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 7 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ການຢັ້ງຢືນ | EC,ROHS |
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 15ວັນ |
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວຫຼືກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ເງື່ອນໄຂການຈ່າຍເງິນ: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| ຂະໜາດ | 82*82*57mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ,ມິນິ |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | 178g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ, |
| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | OEM portable professional mini waterproof bluetooth speaker |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 12 ເດືອນ |
| ອັດຕາສ່ວນ S/N | ≥80dB |
| ອຸປະກອນການ | ABS |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150Hz-18KHz |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | DC5V |
| ຫມໍ້ໄຟ | 3.7v/400mAh |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 3w(1kHz,THD1%) |
| MOQ ຕໍ່າ | ສະຫນັບສະຫນູນ |
| style | bluetooth speaker |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "special mini acrylic speaker bluetooth”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.