-36%
ສຽງສະເຕຣິໂອ 3D ຮອບ 8W ລຳໂພງ bluetooth ທີ່ມີປະສິດທິພາບ
$22.00 $14.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Standard color box |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | within 3 days for sample ,7-15days for bluk order |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | stereo sound 8W powerful bluetooth speaker |
| ການສະຫນອງພະລັງງານ | DC 5V |
| Receiving Range | 10 ແມັດ (No blocking) |
| ລະດັບພະລັງງານ | 8w(8w*1) |
| Drive Unit | ø52mm *1 |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 100HZ~18KHZ |
| THD | ≤ 0.5% |
| SNR | ≥95dB |
| Item size | 70*70*90mm |
| Color box size | 88*82*97mm |
| Main Features | 1.Bluetooth connection. 2.TF & Usb slot. 3.Aux Input. 4.Hands free . 5.ວິທະຍຸ FM (87.8-108MHZ). 6.Lighting mode+color change mode 7.Touch button operation |
| Functioon | Built-in bluetooth wireless transmission, telephone hands-free function Stereo audio transmission protocol (A2DP V1.2) Support MP3 songs play U disk storage Support MP3 songs played TF card store Support all external terminal 3.5 mm audio input Support FM channel automatically Support battery rechargeble |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "ສຽງສະເຕຣິໂອ 3D ຮອບ 8W ລຳໂພງ bluetooth ທີ່ມີປະສິດທິພາບ”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.