-36%
ລຳໂພງ bluetooth ຂະໜາດນ້ອຍ
$16.90 $10.90
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | ລຳໂພງ bluetooth ລົດ 50pcs / ctn ຂະຫນາດກ່ອງສີຂາວ:7*7*6ຊັງຕີແມັດ ຂະໜາດ CTN:46*32*18ຊັງຕີແມັດ G.W:11KG ສໍາລັບລໍາໂພງ bluetooth ດົນຕີ |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 5 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 15ວັນ |
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວຫຼືກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ເງື່ອນໄຂການຈ່າຍເງິນ: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| ຂະໜາດ | Dia60*H50mm |
| ນ້ໍາຫນັກ | 110g/ລໍາໂພງ, 135g/pack |
| ຂະຫນາດ Horn | 25mm |
| ສີ | ສີຂຽວ,ສີຂາວ,ສີຟ້າ,ສີດໍາ,ສີແດງ,ລູກຄ້າ |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື,ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະຄອມພິວເຕີ, ເວທີ, |
| ການບິດເບືອນ | 5.00% |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 12 ເດືອນ |
| ຄວາມຖີ່ | 280HZ– 16KHZ |
| ອຸປະກອນການ | ABS |
| ຜົນໄດ້ຮັບທີ | 3.7V~4.2V+0.05V |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | ການປ້ອນຂໍ້ມູນລຳໂພງ bluetooth ໃນລົດແມ່ນ DC5V |
| ຊ່ອງ | 3(2.1) |
| ລວມຊຸດ | 1ລໍາໂພງ, 1 ສາຍ USB,1ສາຍສຽງ, |
| MOQ ຕໍ່າ | ສະຫນັບສະຫນູນ |
| ສັນຍານຫາສຽງ | ≥95dB |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "ລຳໂພງ bluetooth ຂະໜາດນ້ອຍ”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.