-47%
ລຳໂພງ bluetooth ໄຮ້ສາຍຂະໜາດນ້ອຍ
$16.99 $8.99
Sales Points:
1.waterproof bluetooth speaker+Aux+handfree function
2.IPX6 for waterproof level
3.waterproof+ Drop resistance+ dustproof
4.OEM sevice.(brand,ສີ,package customized)
Function :
– This bluetooth speaker is100% and high quality
– This machine is a portable multimedia bluetooth speaker , which is disign exquisitely, convenient to carry
– Supply HIFI sound quality, low power dissipation
– PC, laptop, computer, MP3, MP4, mobile phone which have audio output connector to it directly
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| Bluetooth | ວ 3.0 |
| Bluetooth transmission distance | 5-25 ແມັດ |
| TF card/FM radio | ບໍ່ |
| Line-in | ແມ່ນແລ້ວ |
| built-in Microphone | ແມ່ນແລ້ວ |
| Hand-free | ແມ່ນແລ້ວ |
| ຂະໜາດ: | φ90*H42mm |
| ນ້ໍາຫນັກ: | 130g |
| Speaker output: | 3ວ |
| ຄວາມຖີ່ | 100Hz-20KHz |
| ການບິດເບືອນ | ≤0.5% |
| Signal-To-Noise | ≥85±2db |
| Bluetooth transmitter modulation | GFS,π/4 DQPSK, 8DPSK |
| Bluetooth transmitter power | 0-4dBm |
| ຫມໍ້ໄຟ | Built in li-ion battery/600mAh |
| Input connections | 3.5mm |
| ແຮງດັນໄຟຟ້າ | DC 5V |
| Working Voltage | 3.3~4.5V |
| ເວລາສາກໄຟ | ~3h |
| ເວລາຫຼິ້ນ | ~1.5h with LED |
| Housing Material | ABS |
| ສີ | ສີແດງ,ສີຟ້າ,ສີຂາວ,ສີດໍາ,etc/Optional |
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
| ນ້ໍາຫນັກ | 0.13 ກິໂລກຣາມ |
|---|
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "ລຳໂພງ bluetooth ໄຮ້ສາຍຂະໜາດນ້ອຍ”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.