-35%
ລຳໂພງ bluetooth ແບບພົກພາຂະໜາດນ້ອຍ
$22.70 $14.70
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | ຄອມພິວເຕີ bluetooth ແບບ handsfree ສໍາລັບການຫຸ້ມຫໍ່: ກ່ອງສີຂາວ / ກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ:108*106*105mm QTY/CTN:20PCS/CTN ຂະໜາດກ່ອງ:54*24*26ຊັງຕີແມັດ N.W.:7.6KG/CTN G.W.:8.4KG/CTN 20'GP:21000PCS |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 5 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ການຢັ້ງຢືນ | EC, ROHS, FCC, BQB |
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 15ວັນ |
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວຫຼືກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 5000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ສີ | ສີຂາວ, ສີດໍາ, |
| ຂະໜາດ | 75*75*57mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ, ມິນິ,ໄຮ້ສາຍ, ການອອກແບບທີ່ເປັນເອກະລັກ ,ໃນຂະນະທີ່ເຮັດວຽກກັບໄຟ LED ສີຟ້າ |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | 188g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, MP3/4, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| ລຳໂພງຂະໜາດນ້ອຍແບບພົກພາ | Multifunctional portable speaker bluetooth with fm radio |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 12 ເດືອນ |
| ອັດຕາສ່ວນ S/N | ≥785dB |
| ອຸປະກອນການ | ABS ,ກວມເອົາດ້ວຍນ້ໍາມັນຢາງ |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 90Hz-20KHz |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | DC5V |
| ແຖວໃນ | ສະຫນັບສະຫນູນ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "ລຳໂພງ bluetooth ແບບພົກພາຂະໜາດນ້ອຍ”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.