-36%
ລຳໂພງສຳຜັດ bluetooth ຂະໜາດນ້ອຍພ້ອມຟັງຊັນ
$24.99 $15.99
ຄຸນລັກສະນະ:
1.ແຕະປຸ່ມປັບການຄວບຄຸມ
2.ກັບ 2 ລໍາໂພງແລະລໍາໂພງຕົວຕັ້ງຕົວຕີຫນຶ່ງ
3.ອຸປະກອນການ:ດ້ານເທິງຂອງ Crystal UV touch + ດ້ານນ້ໍາມັນຢາງ + ດ້ານລຸ່ມຂອງ cusjion damping
4:ຟັງຊັນ NFC(ທາງເລືອກ)
5.ແບດເຕີລີ່ lithium ພາຍໃນ 1200mha ສາມາດສາກໄຟໄດ້,ເຖິງ 14 ຊົ່ວໂມງຫຼີ້ນ
6)ລຳໂພງໂທລະສັບມືຟຣີ/ໄມໂຄຣໂຟນໃນຕົວ
7)ຄຳສັ່ງສຽງ
8)ສະຫນັບສະຫນູນ :Aux line-in
9)ບັດ TF ເປັນທາງເລືອກ
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ພິທີການ Bluetooth | ລຸ້ນ 2.1+EDR |
| ຊ່ວງ Bluetooth | 10ມ |
| ໜ່ວຍລຳໂພງ | 40mm * 1 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 3ວ |
| impedance | 4ໂອ້ |
| ຄວາມຖີ່ | 100Hz ຫາ 20kHz |
| ອັດຕາສ່ວນສັນຍານ/ສຽງ | >75dB |
| THD | <0.5% |
| ຫມໍ້ໄຟ | 1200mAh Lithium ສາມາດສາກໄດ້ໃໝ່ |
| ຂະໜາດ | 122*60*47mm |
| ນ້ໍາຫນັກ | 220/450g |
| ສີ | ສີຟ້າ / ສີຂຽວ / ສີບົວ / ສີດໍາ / ສີຂາວ |
| ໄລຍະເວລາເຮັດວຽກ | 12-40 ຊົ່ວໂມງ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "ລຳໂພງສຳຜັດ bluetooth ຂະໜາດນ້ອຍພ້ອມຟັງຊັນ”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.