-54%
Led Light Bluetooth Speaker
$16.80 $7.80
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | pacakge with white box/customized box |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | shipped in 15 days after the payment |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ການຢັ້ງຢືນ | EC, ROHS, FCC, BQB |
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 15ວັນ |
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວຫຼືກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ສີ | ສີບົວ, ສີຂາວ, ສີດໍາ, ສີນ້ໍາເງິນ, ສີຂຽວ, ສີສົ້ມ, any color can be customized |
| ຂະໜາດ | 58*58*88mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ, ມິນິ |
| weight | 145g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| speaker box | (Promotion) Led Light Bluetooth Speaker Mini For Camping Home Decoration |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 1 ປີ |
| ອັດຕາສ່ວນ S/N | ≥70dB |
| ອຸປະກອນການ | ABS |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 100Hz-20KHz |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | DC5V |
| ແຖວໃນ | ສະຫນັບສະຫນູນ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Led Light Bluetooth Speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.