-33%
Bluetooth Speaker with Removeable Sucker
$10.20 $6.80
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | ກ່ອງບັນຈຸບັນຈຸອຸປະກອນເສີມສາຍ Micro USB, ກ່ອງສີ Mini Waterproof Bluetooth Speaker, IPX7 Bluetooth Speaker with Removeable Sucker |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | 15-20 ມື້ເຮັດວຽກ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| IPX7 Bluetooth Speaker Specification | |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Jerry 2.1+EDR |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | ຫຼາຍກວ່າ 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * ມືຟຣີໂທ Function | YES |
| * ຫມໍ້ໄຟ | 400ແບັດເຕີຣີ mAh |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 3 ຊົ່ວໂມງ |
| * ຂະຫນາດ | 80*87*55mm |
| * S / N | ≥80dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ 3W, 50mmm ລາວ |
| * ອຸປະກອນການ | ABS+ຊິລິໂຄນ |
| * ສີ | OEM |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 125g |
| * ອຸປະກອນເສີມ | Micro USB,ກ່ອງສີ |
| * ອື່ນໆ | ໃຊ້ງານງ່າຍດ້ວຍ Voice |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Bluetooth Speaker with Removeable Sucker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.




ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.