-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | New cylinder high quality bluetooth speaker : ກ່ອງສີຂາວ, black box, ກ່ອງສີ, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 5 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ການຢັ້ງຢືນ | EC, ROHS, FCC, BQB |
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 7-15ວັນ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ຂະໜາດ | OD70*240mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | colorized led light , |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | 230g |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| ລຳໂພງຂະໜາດນ້ອຍແບບພົກພາ | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 1 ປີ |
| ອັດຕາສ່ວນ S/N | ≥85dB |
| ອຸປະກອນການ | ອະລູມິນຽມ + ABS |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150Hz-18KHz |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | DC5V |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "bluetooth speaker with colorized led light”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.