-42%
Bluetooth Speaker with Built-in Tablet Stand
$26.00 $15.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5ສາຍສັນຍານສຽງ mm, user manual Dual Amplifiers Bluetooth Speaker on Sale, Portable Bluetooth Speaker with Built-in Tablet Stand |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ຕົວຢ່າງ: 3 ວັນ; 1,000pcs: 15 ວັນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| * Chipset | CSR |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * Line in voice frequency play | YES |
| * Concise and Fashion | YES |
| * ຫມໍ້ໄຟ | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 6 ຊົ່ວໂມງ |
| * Charge Jack | Micro 5pin |
| * S / N | ≥ 80dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 3W*2, 40mmm ລາວ |
| * ອຸປະກອນການ | ABS |
| * ສີ | ສີດໍາ,ສີຟ້າ, ສີຂຽວ, ສີແດງ, Silvery, ສີບົວ, Gold |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 220g |
| * ມິຕິ: | 125*80*45mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | color box/Power cable/Specification/LIN cable |
| * Others | Three-proofing bluetooth audio |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Bluetooth Speaker with Built-in Tablet Stand”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.