-38%
Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card
$24.00 $15.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5ສາຍສັນຍານສຽງ mm, ຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້ Factory Price Sound Bar in Promotion, Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card |
|---|
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| Sound Bar Specification | |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Conwise |
| * Chipset | Bluetooth V3.0 |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * AUX-in Music Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * ຫມໍ້ໄຟ | Built in 1800mAh 18650 ຫມໍ້ໄຟ |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 6-8 ຊົ່ວໂມງ |
| * S / N | ≥ 80dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 5W*2 |
| * ອຸປະກອນການ | ABS |
| * ສີ | ເງິນ, ສີດໍາ, Gun |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 460g |
| * ມິຕິ: | 250*33*82.5mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.