-50%
Bluetooth outdoor speaker
$16.00 $8.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Brown Box |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 20 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ສີ | ສີແດງ, ສີຟ້າ, ສີຂຽວ |
| Case material | ABS Plastic+ Silicon Case |
| ແຫຼ່ງພະລັງງານ | Rechargeable Li Battery |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 3ວ (RMS) |
| Speaker unit | 45mm |
| impedance | 4ohm |
| Signal Noise Ratio(SNR) | ≥80db |
| ໄຮ້ສາຍ | Bluetooth 3.0 |
| Audio Input | ໄຮ້ສາຍ |
| ຫມໍ້ໄຟ | 3.7V Li-Polymer Battery 600mAH |
| Charger | 5V/1A USB cable |
| ເວລາສາກໄຟ | 1-2 ຊົ່ວໂມງ |
| ທີ່ໃຊ້ເວລາການເຮັດວຽກ | ເຖິງ 8 ຊົ່ວໂມງ |
| Working distance | ເຖິງ 10 ແມັດ |
| ການຕອບສະໜອງຄວາມຖີ່ | 280Hz-16KHz |
| ຂະຫນາດຜະລິດຕະພັນ | 80(ລ)*80(ວ)*40(H)mm |
| ນໍ້າຫນັກສຸດທິ | g |
| Functions | |
| ບັດ TF | Support playing mp3 from TF card |
| Splash resistant | IPX4 |
| Power bank function | Without |
| Hands free calls | ສະຫນັບສະຫນູນ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Bluetooth outdoor speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.




ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.