-32%
5W Mini Sound Bar Bluetooth Speaker
$28.10 $19.20
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5ສາຍສັນຍານສຽງ mm, ຄູ່ມືຜູ້ໃຊ້ Cheap Sound Bar Speaker with 2000 MAH Battery, 5W Mini Sound Bar Bluetooth Speaker |
|---|
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| Sound Bar Speaker Specification | |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Jerry |
| * Chipset | Bluetooth V2.1+EDR |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * AUX-in Music Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * ຫມໍ້ໄຟ | Built in 2000mAh 18650 ຫມໍ້ໄຟ |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 4 ຊົ່ວໂມງ |
| * S / N | ≥ 80dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 5W*2 52mm 16 cores |
| * ອຸປະກອນການ | ABS |
| * ສີ | ສີດໍາ (Support Customized) |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 660g |
| * ມິຕິ: | 470*70*72mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "5W Mini Sound Bar Bluetooth Speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.