-35%
5V 4.5A Portable 3 port USB car charger
$8.50 $5.50
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | PE bag/white box/ outer carton or according customer’s requirement |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | 15-20 days after confirm payment |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ການປ້ອນຂໍ້ມູນ: | DC 12-24V |
| ຜົນຜະລິດ: | 5V 4.5-5.0A |
| Total Power | Max 25W |
| Protection | Over voltage protection Over Current Protection Short circuit protection |
| ໃບຢັ້ງຢືນ | EC,FCC,ROHS |
| Outlet Way | 3 usb ports |
| ອຸປະກອນການ | PC |
| Products Size | 80mm*34mm*25mm |
| Color Available | ສີແດງ ,ສີຂຽວ, ສີຟ້າ,ສີມ່ວງ,ສີເຫຼືອງ,Orange,ແລະອື່ນໆ, ລູກຄ້າ |
| ເຫມາະສົມ : | ໂທລະສັບມືຖື, MP3, MP4,Electronic cigarette, Tablet,Bluetooth headset, Water purifier, LED, Medical machine,CCTV camera, LCD, Set-top box, DVR, Router,Power Bank etc. |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "5V 4.5A Portable 3 port USB car charger”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.




ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.