-56%
5V 3.1A car charger
$5.40 $2.40
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | PE BAG + paper segment + carton /customized |
|---|
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ການປ້ອນຂໍ້ມູນ: | DC 12-24V |
| ຜົນຜະລິດ: | 5V1A 5V2A 5V 3A 3.4A |
| Total Power | Max 17W |
| Protection | Over voltage protection Over Current Protection Short circuit protection |
| ໃບຢັ້ງຢືນ | EC,FCC,ROHS |
| Outlet Way | single usb ,dual usb |
| ອຸປະກອນການ | PC |
| Products Size | 64mm*22mm*18mm |
| Color Available | ສີແດງ ,ສີຂຽວ, ສີຟ້າ,ສີມ່ວງ,ສີເຫຼືອງ,Orange,ແລະອື່ນໆ |
| ເຫມາະສົມ : | ໂທລະສັບມືຖື, MP3, MP4,Electronic cigarette,Tablet,Bluetooth headset, Water purifier, LED, Medical machine,CCTV camera, LCD, Set-top box, DVR, Router,Power Bank etc. |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "5V 3.1A car charger”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.