-35%
10W bass ລໍາໂພງ bluetooth ປັບປຸງ
$19.99 $12.99
ຄຸນລັກສະນະ:
1).ກັບ 2 ລໍາໂພງແລະລໍາໂພງຕົວຕັ້ງຕົວຕີຫນຶ່ງ
2).ອຸປະກອນການ:ດ້ານເທິງຂອງ Crystal UV touch + ດ້ານນ້ໍາມັນຢາງ + ດ້ານລຸ່ມຂອງ cusjion damping
3):ຟັງຊັນ NFC(ທາງເລືອກ)
4).ແບດເຕີລີ່ lithium ພາຍໃນ 1200mha ສາມາດສາກໄຟໄດ້,ເວລາຫຼີ້ນເຖິງ 7 ຊົ່ວໂມງ
5)ລຳໂພງໂທລະສັບມືຟຣີ/ໄມໂຄຣໂຟນໃນຕົວ
6)ຄຳສັ່ງສຽງ
7)ສະຫນັບສະຫນູນ :Aux line-in
8)ບັດ TF ເປັນທາງເລືອກ
9)ລະດັບກັນນໍ້າ IPX5
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ພິທີການ Bluetooth | ລຸ້ນ 3.1+EDR |
| ຊ່ວງ Bluetooth | 10ມ |
| ໜ່ວຍລຳໂພງ | 40mm * 1 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 3ວ |
| impedance | 4ໂອ້ |
| ຄວາມຖີ່ | 1200Hz ຫາ 20kHz |
| ອັດຕາສ່ວນສັນຍານ/ສຽງ | >75dB |
| THD | <0.5% |
| ຫມໍ້ໄຟ | 1200mAh Lithium ສາມາດສາກໄດ້ໃໝ່ |
| ຂະໜາດ | 172*61*59mm |
| ນ້ໍາຫນັກ | 580/680g |
| ສີ | ສີຟ້າ / ສີຂຽວ / ສີບົວ / ສີດໍາ / ສີຂາວ |
| ໄລຍະເວລາເຮັດວຽກ | 16 ຊົ່ວໂມງ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "10W bass ລໍາໂພງ bluetooth ປັບປຸງ”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.