-44%
Kabel Mini Bluetooth Mammesprooch
$15.90 $8.90
| Verpakung Detailer: | wäiss Box Gréisst:62*20*78mm Kartong Gréisst:40*33*26cm QTY / CTN:90Meint / ctn N.W / G.W:11.5kg / 14kg fir Mini Bluetooth Mammesprooch |
|---|---|
| Liwwerung Gouschteng:: | securiséiert an 5 Deeg nom Bezuelen |
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
| Verpakung Detailer | Wäiss Këscht oder personaliséiert Këscht |
| Fourniture Fähegkeet | 10000 Stéck / Stécker / Dag |
| Faarf | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, wäiss, schwaarz, blo, gréng, orange |
| Dimensiounen | Dia60*74mm |
| Typ | aktiv |
| Special Spillfilmer | portable, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Produit Gewiicht | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| benotzen | Portable Blëtz Player, Handy, Karaokeszelt Player, Computer, Etapp |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Qualitéitsgarantie | 1 Joer |
| S/N Verhältnis | ≥95dB |
| Accessoiren | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Frequenz Äntwert | 60Hz——18KHz |
| Input Volt | DC5V |
| Linn an | ënnerstëtzen |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "Kabel Mini Bluetooth Mammesprooch”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.








Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.