-42%
Waasserdicht Bluetooth Speaker
$17.00 $9.80
| Verpakung Detailer: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80mm carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34cm QTY/CTN of Shower Speaker :100 Meint / ctn Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| Liwwerung Gouschteng:: | Iwwer 15 working days after sample confirmation |
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
| Zertifikatioun | CE, ROHS, FCC, BQB |
| Liwwerzäit | 15Deeg |
| Verpakung Detailer | Wäiss Këscht oder personaliséiert Këscht |
| Fourniture Fähegkeet | 10000 Stéck / Stécker / Dag |
| Faarf | rosa, wäiss, schwaarz, blo, gréng, orange |
| Dimensiounen | Dia62mm*H59mm |
| Typ | aktiv |
| Special Spillfilmer | portable, Mini |
| Produit Gewiicht | 90g |
| benotzen | Portable Blëtz Player, Handy, Karaokeszelt Player, Computer, Etapp |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| Qualitéitsgarantie | 1 Joer |
| S/N Verhältnis | ≥68dB |
| Material | ABS |
| Frequenz Äntwert | 2.400GHz—2.480GHz |
| Input Volt | DC5V |
| Linn an | ënnerstëtzen |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "Waasserdicht Bluetooth Speaker”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.






Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.