-45%
USB Opluedstatiounen 4000 mah power bank bluetooth speaker
$19.99 $10.99
Eegeschaften:
1. With suction cup can adsorb wall
2. Handfräi Speaker Telefon mat Mic
3. with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Support phone, Laptop, tablet pc and most of Bluetooth audio device
5. Zertifikatioun:CE/FCC/RoHs/BQB
6. Applicable:Home Theater, Portable Blëtz Player, Handy, Karaokeszelt Player, Computer, Etapp, Buedzëmmer,Schwämm,Mier Plage,Outdoor-Sport
7.Aux Linn x 1
8.USB Stroumleitung x 1
9.Handbuch x 1
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
Spezifizéierung:
| Bluetooth Protokoll | version 4.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10m |
| Mammesprooch Eenheetspräis | 40mm * 1 |
| Ausgabkraaft | 5W |
| Impedanz | 4Oh |
| Frequenz | 100Hz bis 20 kHz |
| Signal/Kaméidi Verhältnis | >75DB |
| THD | <0.5% |
| Batterie | 40000mAh Liwwerbar Lithium |
| Dimensiounen | 165*80*25mm |
| Gewiicht | 450/600g |
| Faarf | Blo / Gréng / Rosa / Schwaarz / Wäiss |
| Aarbechtszäit | 20-40 Stonnen |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "USB Opluedstatiounen 4000 mah power bank bluetooth speaker”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.






Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.