-33%
Schüler Spriecher
$18.00 $12.00
Eegeschaften
1. Cute Roboter Design
2. Mini Gréisst, stuitable fir Kanner
3. mat gebaut-an nofëllbar Batterie, portable
4. mat bloe LED-Indikator
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
| Produit Numm | Roboter Lautsprecher |
| Eenheet Gréisst | 10.5×8.8x 11 cm |
| Stroumversuergung | USB Kabel(abegraff) oder gebaut-an 3.7v Lithium Batterie |
| Batterie Opluedstatiounen Zäit | 2~3 Stonnen |
| Musek gespillt Zäit | 2~3 Stonnen |
| Max Muecht Output | 2w x ze 1 |
| Frequenzbereich | 180Hz-20KHZ |
| Empfindlechkeet | ≥60 DB |
| Mammesprooch Gréisst | φ50 x H24 mm |
| Audio Input | 3.5mm Audio Jack Kabel(abegraff) |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "Schüler Spriecher”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.








Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.