-33%
portable Bluetooth Lautsprecher
$18.00 $12.00
- Verpakung Detailer:
- White Këscht, Faarf Këscht, gify box, blister packing etc. cheap best bluetooth speakers/cheap bluetooth active speaker
- Liwwerung Gouschteng::
- Iwwer 15 working days after sample confirmation
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
| Faarf | rosa, wäiss, schwaarz, blo, gréng, orange |
| Dimensiounen | 102*54*48mm |
| Typ | aktiv |
| Special Spillfilmer | portable, Mini |
| Produit Gewiicht | 190g |
| benotzen | Portable Blëtz Player, Handy, Karaokeszelt Player, Computer, Etapp |
| bluetooth speaker | elegant lily cow horns for sale with mini speaker manual |
| Qualitéitsgarantie | 1 Joer |
| S/N Verhältnis | ≥70dB |
| Material | ABS Alloy |
| Frequenz Äntwert | 90Hz-20KHz |
| Input Volt | DC5V |
| Linn an | ënnerstëtzen |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "portable Bluetooth Lautsprecher”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.








Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.