-33%
Bluetooth Hand-free Mini Speaker
$18.00 $12.00
1.Support bluetooth wireless playback,bluetooth 3.0+EDR
2.Support bluetooth push back connection function
3.Built-in Mic,support hands free call function
4.Support FM radio function
5.Support AUX input function
6.Support TF Card play mp3 audio format
7.Built-in rechargeable Lithium-ion battery 400mAh
8.Perfect sound
- նկարագրություն
- արձագանքներ(0)
- Bluetooth բարձրախոս & Bluetooth բարձրախոս
նկարագրություն
| Հստակեցում | Bluetooth բարձրախոս, շարժական, մինի |
| Sound Channel | 1 |
| օգտագործում | portable audioplayer, բջջային հեռախոս,computer,MP3,MP4,MP5 etc. |
| Բրենդային անուն | OEM |
| Չափս | 81.5*52*30մմ |
| գույն | customizable |
| նյութական | ABS |
| Compatible | Micro SD/TF,Hand-free,FM ռադիո,AUX input |
| USB charge voltage | DC 5V |
| Audio Input | Bluetooth or line in |
| Վկայական | ԵՀ հրահանգի,ROHS |
| Մարտկոցի հզորությունը | 400mAh |
| Bluetooth տարբերակ | V2.1 + EDR |
| Signal-to-Noise | ≥85±2dB |
| MOQ | 2000հատ |
| FOB Price | USD6–USD9 |
| Payment terms | Տ/Տ , Western Union, Paypal, ESCROW ,Credit Card etc |
| Sea Port | Շենժեն |
| Մատակարարման ունակություն | 1800 Piece /Pieces/ Day |
| Առաքման ժամանակ | 2 օր նմուշի համար,3-25 days for bulk order after payment |
| Փաթեթավորում | carton size: 57.5*28*24.5 սմ ,50հատ / ctn ,GW:10Bluetooth բարձրախոս |
| Առավելությունները | Hands free call, FM ռադիո ,TF mini bluetooth speaker |
Եղեք, որ առաջին վերանայել «Bluetooth Hand-free Mini Speaker”
Դուք պետք է լինի մուտք Ամսաթիվ վերանայում.






արձագանքներ
Կան կարծիքներ չկան.