-38%
Zoomable Rechargeable 1000 Lumen Headlamp
$7.90 $4.90
| Ntim Paub meej: | Packing for1000 Lumen Led Headlamp:Customized Design |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | 7 working days |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Lub teeb qhov twg los | 10W American Cree Led Chip |
| Teeb Lub Zog(W) | 10 |
| warranty(Xyoo) | 1 |
| Hom puag | 2G11 |
| Teeb lub cev Khoom | Aluminium Alloy |
| Kev ntsuas IP | IP65 |
| Certification | EC,RoHS |
| Runtime (h) | >12 |
| Hwj chim qhov twg los | Rechargeable Roj teeb |
| pab | Kev kub ntxhov,Camping and Hunting |
| Roj teeb hom | 18650 Li-ion Rechargeable Battery |
| Qauv nab npawb | |
| Hom | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tuam Tshoj (Mainland) |
| LED teeb Tau qhov twg los | 10W American Cree Led Chip |
| Product Color | Customized Design |
| Shockproof | YOG |
| Them sij hawm (h) | 6 |
| Irradiation range | 500 Meters |
| Ua haujlwm Voltage | 3.7V |
| Product Weight | 187G(without battery) |
| Muaj nuj nqi | 1000 lumen led headlamp |
Yog thawj saib xyuas "Zoomable Rechargeable 1000 Lumen Headlamp”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.