-43%
Ntoo Mini Bluetooth Speaker
$18.60 $10.60
1. zoo tshaj plaws customize portable wood wireless bluetooth hais lus .
2. Muaj feem xyuam rau ntau lub xov tooj bluetooth, MP3 / MP4 / CD / PC / MAC / PSP cov cuab yeej pab,lwm.
3. Txhawb A2DP,AVRCP,lub mloog pob ntseg,handsfree profile
4. Bluetooth synchronous broadcasting muaj nuj nqi
5.Built-in microphone rau hands-free hu xov tooj
6.Yuav siv tau raws li ib tug wired hais lus
7.OEM / ODM kev pabcuam muab
8.Ntau xim tuaj yeem xaiv tau
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Teeb liab-rau-Ntawm | ≥85 ± 2db |
| Bluetooth Version | V:3.0 |
| Ntau zaus | 100Hz-20kHz |
| Distortion | ≤ 0.5% |
| Loudspeaker tso zis | 4Aw 3 W |
| RF Ntau | 10meters |
| Roj teeb | Ua hauv li-on roj teeb |
| Muaj peev xwm | 500Mah |
| Kev them nqi hluav taws xob | DC 5 V |
| Ua haujlwm Voltage | 3.3~ 4.5 V |
| Hands-free function | Yog |
| Kab hauv | Yog |
| Them sij hawm | 3 teev |
| Khiav Sijhawm | 15 teev |
| Khoom siv tsev | ABS + PVC, Ntoo,Xyoob |
| accessories | USB Cable,Cov neeg siv phau ntawv |
| Dimension | Φ82*65mm |
| Qhov hnyav | 0.15kg |
Yog thawj saib xyuas "Ntoo Mini Bluetooth Speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.