-39%
wireless bluetooth Professional speaker
$12.80 $7.80
| Ntim Paub meej: | Dawb lub thawv loj:120*65*60hli Thawv loj:32*34*26cm QTY/CTN:50pcs N.W/G.W:9.5kg/11kg |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Certification | waterproof wireless bluetooth speaker CE, ROHS, FCC, BQB |
| Lub sij hawm xa tuaj | 15-25days according to your quantity |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Xim | White/Black/pink/orange/blue/green |
| Qhov ntev | D50.6*H56.2 |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, waterproof wireless bluetooth speaker |
| Khoom hnyav | 98g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | waterproof wireless bluetooth speaker ≥60dB |
| khoom | ABS professional speaker |
| Zaus teb | 90Hz-20kHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "wireless bluetooth Professional speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.