-42%
Waterproof Bluetooth Speaker
$17.00 $9.80
| Ntim Paub meej: | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker Shower Speaker color box packing of Cute Animal Speakers :65*65*80hli carton size of Waterproof Bluetooth Speaker : 34*34*34cm QTY/CTN of Shower Speaker :100 pcs / ctn Tortoise shape bluetooth speaker |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | Txog 15 working days after sample confirmation |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Certification | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Lub sij hawm xa tuaj | 15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Xim | liab, dawb, dub, xiav, ntsuab, txiv kab ntxwv |
| Qhov ntev | Dia62mm*H59mm |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini |
| Khoom hnyav | 90g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| speaker box | Cute Animal Speakers Tortoise Shape Mini Portable Waterproof Bluetooth Speaker for Shower |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | ≥68dB |
| khoom | ABS |
| Zaus teb | 2.400GHz—2.480GHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "Waterproof Bluetooth Speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.