-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| Ntim Paub meej: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 Daim / Carton Dawb lub thawv loj: 65*52*80hli Thawv loj: 420*220*280hli Qhov hnyav tag nrho: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | xa nyob rau hauv 5 hnub tom qab them nyiaj |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Lub sij hawm xa tuaj | 15hnub |
| Ntim Paub meej | Dawb lub thawv lossis lub thawv customized |
| Muaj peev xwm muab khoom | 10000 Daim / Daim / Hnub |
| Xim | liab, dawb, dub, xiav, ntsuab, txiv kab ntxwv |
| Qhov ntev | Dia 50*48*50mm |
| hom | active |
| Tshwj xeeb Feature | Portable, mini,wired |
| Khoom hnyav | 85g |
| siv | Portable Suab neeg uas ua ntawv, Txawb xov tooj, Karaoke Player, Khoos phib tawj, Theem |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| Zoo warranty | 1 xyoo |
| S/N ratio | ≥70dB |
| khoom | Silicone |
| Zaus teb | 150Hz-18KHz |
| Input voltage | DC 5 V |
| Kab hauv | kev txhawb nqa |
Yog thawj saib xyuas "waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.








Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.