-36%
round 3D stereo suab 8W haib bluetooth hais lus
$22.00 $14.00
| Ntim Paub meej: | Standard color box |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | within 3 days for sample ,7-15days for bluk order |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| khoom npe | stereo sound 8W powerful bluetooth speaker |
| Fais fab mov | DC 5 V |
| Receiving Range | 10 meters (No blocking) |
| Rated zog | 8w(8w*1) |
| Drive Unit | ø52mm *1 |
| Zaus lus teb | 100HZ~18KHZ |
| THD | ≤ 0.5% |
| SNR | ≥95dB |
| Item size | 70*70*90hli |
| Color box size | 88*82*97hli |
| Main Features | 1.Bluetooth connection. 2.TF & Usb slot. 3.Aux Input. 4.Hands free . 5.Xov tooj cua FM (87.8-108MHZ). 6.Lighting mode+color change mode 7.Touch button operation |
| Functioon | Built-in bluetooth wireless transmission, telephone hands-free function Stereo audio transmission protocol (A2DP V1.2) Support MP3 songs play U disk storage Support MP3 songs played TF card store Support all external terminal 3.5 mm audio input Support FM channel automatically Support battery rechargeble |
Yog thawj saib xyuas "round 3D stereo suab 8W haib bluetooth hais lus”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.