-49%
Rechargeable Zoomable High Power Led Headlamp
$9.80 $4.98
| Ntim Paub meej: | Packing for Led Headlamp:Customized Design such as Gift Box,Wihte Box,Color Box. |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | 7 working days |
- hauj lwm
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| Lub teeb qhov twg los | 3W American Cree XML Led Chip |
| Teeb Lub Zog(W) | 10 |
| warranty(Xyoo) | 1 |
| Hom puag | 2G11 |
| Teeb lub cev Khoom | Aluminium Alloy |
| Kev ntsuas IP | IP65 |
| Certification | EC,RoHS |
| Runtime (h) | >12 |
| Hwj chim qhov twg los | Rechargeable Roj teeb |
| pab | Emergency and fishing |
| Roj teeb hom | 18650 Li-ion Rechargeable Battery |
| Qauv nab npawb | |
| Hom | |
| Qhov Chaw Keeb Kwm | Tuam Tshoj (Mainland) |
| LED teeb Tau qhov twg los | 3W American Cree Led Chip |
| Product Color | Customized Design |
| Shockproof | YOG |
| Them sij hawm (h) | 6 |
| Irradiation range | 200 Meters |
| Ua haujlwm Voltage | 3.7V |
| Product Weight | 180G(without battery) |
| Muaj nuj nqi | Zoomable brightness functions |
Yog thawj saib xyuas "Rechargeable Zoomable High Power Led Headlamp”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.






Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.