-38%
Professional Wireless Mini Bluetooth Portable Speaker
$8.00 $5.00
| Ntim Paub meej: | 3.5mm audio cable, USB Cable, Phau ntawv, Khoom plig lub thawv Sab saum toj Muag Portable Speaker, Professional Wireless Mini Bluetooth Portable Speaker |
|---|---|
| me nyuam nthuav dav: | 10-15 hnub |
- hauj lwm
- Cov ntaub ntawv ntxiv
- Xyuas(0)
- Q & A
hauj lwm
| khoom npe | Portable Speaker |
| Roj teeb | 120 mAh |
| Bluetooth version | 2.1+EDR |
| Ua haujlwm ntau | 10 meters |
| Lub sijhawm ua haujlwm | 2.5 teev |
| hais lus | 4Aw 2 W,23mm Dia |
| Cov khoom siv | ABS + Silicon |
| loj | 50*33*15hli |
| Qhov hnyav | 20g |
| Accessory | Micro USB,lub thawv khoom plig,phau ntawv |
| Zaus teb | 150-18KHZ |
| Muaj nuj nqi | Bluetooth Music Ua Si / Tes Dawb Hu / Lub koob yees duab chaw taws teeb / Anti-poob / Hu ceeb toom |
Cov ntaub ntawv ntxiv
| Qhov hnyav | 0.02 kg |
|---|
Yog thawj saib xyuas "Professional Wireless Mini Bluetooth Portable Speaker”
Koj yuav tsum muaj in thiaj li tso rau hauv kom rooj vag ib tug saib xyuas.




Xyuas
Muaj cov kev xyuas tsis tau.